Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

Wynajem Autolawet i Lawet

Wrocławska Wypożyczalnia Autolawet


Promocja 299zł brutto bez limitu km

Dla stałych klientów Rabaty!!!


Wynajem autolawet Wrocław


Dobra laweta to podstawa. Bez względu na to czy masz do przejechania 100 km czy 1000, chcesz mieć pewność, że Twoje auto transportowane jest w należyty sposób. Doskonale to rozumiemy i dlatego staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasza wypożyczalnia lawet we Wrocławiu działa od października 2014 roku i od samego początku postawiliśmy na dynamiczny rozwój i zadowolenie klientów. W tym aspekcie nic nie jest natomiast tak ważne, jak dobra autolaweta. Wrocław może co prawda pochwalić się kilkoma miejscami, w których takie usługi są świadczone, ale tylko my:

  • zapewniamy stałą cenę 299 zł bez względu na liczbę kilometrów
  • oferujemy możliwość wypożyczenia autolawety wraz z kierowcą za cenę 2 zł/km


Bez względu na to, czy chcesz wypożyczyć autolawetę samodzielnie, czy z kierowcą, u nas zrobisz to najtaniej i najszybciej.


Nowy Fiat Ducato - Autolweta Wrocław i okolice


Wypożyczalnia autolawet Wrocław oferuje Państwu najnowszego Fiata Ducato 3.0 MultiJet Power Euro 5+, który cechuje się niezwykle mocnym (180KM), ale jednocześnie ekonomicznym silnikiem. Wyposażenie autolawety jest na tyle komfortowe, że jazda jest prawdziwą przyjemnością.

Naszym celem jest spełnianie wszystkich standardów i wymagań klientów, dlatego też świadczymy usługi dostarczania autolawety pod wskazany adres we Wrocławiu i całym województwie Dolnośląskim. Rosnące zapotrzebowanie na samochody z zagranicy sprawiło, że wzrósł również popyt na autolawety. Wrocław ma teraz doskonałe miejsce, w którym może się w takowe zaopatrzyć.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę


Wypożyczalnia lawet we Wrocławiu jest czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ważne, kiedy będziesz takiej usługi potrzebował, u nas masz pewność wypożyczenia autolawety niemalże od ręki, a co najważniejsze po bardzo dogodnej cenie. Dodatkowo wypożyczając u nas autolawetę, w pakiecie otrzymujesz pełen pakiet ubezpieczeń, który obowiązuje na całym terenie Unii Europejskiej. Podróżujesz bezpiecznie, w dogodnych warunkach, a trasę dobierasz według uznania – nie pobieramy opłat za kilometry, płacisz wyłącznie za autolawetę.

Transportowanie aut jest teraz prostsze niż myślisz, wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na konkretny termin, a my przekażemy do Twojej dyspozycji nowego, komfortowego Fiata Ducato wraz z instrukcją załadunku samochodu. Wrocławska wypożyczalnia aulotawet w najbliższym czasie stworzy również film instruktażowy, który krok po kroku objaśni kwestie załadunku i transportu samochodu.


Autolaweta Wrocław – tani sposób na transport auta


Nie przepłacaj za sprowadzanie samochodu z zagranicy, Wrocławska laweta to dziś najłatwiejszy i jednocześnie najtańszy sposób na przytransportowanie auta skąd tylko chcesz. Promocyjna cena 299 zł obejmuje wypożyczenie lawety z Wrocławia bądź innego miasta województwa Dolnośląskiego, a także polisę ubezpieczeniową. Żeby wynająć lawetę potrzebujesz wyłącznie prawa jazdy kat. B, nie ma żadnych zaświadczeń, a formalności to dosłownie kilka minut.

Położenie

Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław
Wrocław, Gruszowa 4
Polska
PL