Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

Pomoc Drogowa Wrocław

Pomoc Drogowa Wrocław 24H

Pomoc Drogowa Wrocław

Masz awarię auta?

Zatankowałeś niewłaściwe paliwo?

Nie czekaj zadzwoń !

 

HOLOWANIE JUŻ OD 99 ZŁ

 

664-035-390

 

Jesteśmy z Wrocławia i działamy na terenie Polski, Niemiec, Czech a także całej UE.

Gwarantujemy błyskawiczny dojazd do klienta oraz konkurencyjne ceny!

 

Wrocławska całodobowa pomoc drogowa

 

Wypadek? Awaria samochodu? To zdarza się każdemu z nas. Sami jesteśmy kierowcami i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobra pomoc drogowa jest czasami na wagę złota. Dlatego też dla naszych klientów uruchomiliśmy całodobowe usługi autoholowania i napraw awaryjnych.
Świadczymy usługi pomocy drogowej nie tylko we Wrocławiu, a także w Niemczech i Czechach i na terenie całej Polski. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który pozwala od ręki, na miejscu usunąć większość najpopularniejszych problemów, takich jak przebite koło czy niewłaściwie zalane paliwo. Pomagamy w transporcie samochodu w przypadku kolizji drogowej i transportujemy go na nowoczesnej, funkcjonalnej autolawecie (Fiat Ducato 3.0 MultiJet Power Euro 5+).
W zakres naszych usług wchodzi również holowanie do miejsca zamieszkania lub do najbliższej (bądź wybranej) stacji naprawy pojazdów, a także do punktów naprawy z którymi współpracujemy. Nasza pomoc drogowa to błyskawiczny dojazd do klienta i fachowa usługa. Zawsze dążymy do tego, żeby problem został jak najszybciej usunięty, a klient mógł spokojnie kontynuować jazdę.

 

 

Holowanie pojazdów w Niemczech i na autostradzie A4  S8 S3

Awaria lub stłuczka na drodze? Wiemy jak to rozwiązać. Nie ważne gdzie się znajdziesz – my oferujemy Ci holowanie pojazdu na terenie Niemiec i autostradzie A4 ,S8 i S3 . Szybko, bezpiecznie i we wskazane przez Ciebie miejsce. Dzięki temu oszczędzasz czas i masz pewność, że nic nie będzie Ci grozić na drodze.

Czasami zdarza się tak, że mimo najdokładniejszego sprawdzenia auta, coś jednak wysiada. Jak na ironię dzieje się to w najmniej oczekiwanym miejscu, a czasami nawet w takim, które w zasadzie nie jest przeznaczone do postojów. Naprawa samochodu na poboczu drogi może być niebezpieczna, a na auto zastępcze w razie stłuczki czeka się czasami całe godziny. W takich przypadkach potrzebne jest szybkie i pewne rozwiązanie. Nasza pomoc drogowa Wrocław zapewnia obie te jakości.

 

Co możemy Ci zagwarantować?

 

·        Odholujemy auto do najbliższego warsztatu samochodowego.

·        Zabezpieczymy je i zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.

·        Zaoferujemy atrakcyjne, indywidualnie dostosowane ceny.

·        Przyjedziemy na miejsce najszybciej, jak się tylko da.

 

Siedziba naszej firmy mieści się w pobliżu autostrady A4, co pozwala nam szybko i sprawnie dojechać do klienta. Teraz holowanie Wrocław jest jeszcze prostsze, niż myślisz. Specjaliści z naszej pomocy drogowej momentalnie sprawdzą Twoją lokalizację, a następnie poinstruują Cię co do zachowania na miejscu zdarzenia. Dzięki temu zyskasz pewność, że do czasu przyjazdu holownika nic nie będzie Ci grozić.

Nasze drogi, mimo że wziąć modernizowane, nie w każdym miejscu są bezpieczne. W razie awarii lub stłuczki liczy się przede wszystkim czas reakcji, a świadczone przez na holowanie pojazdów w Niemczech i na autostradzie A4 S8 S3 gwarantuje szybkie reagowanie i profesjonalną pomoc. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt i doświadczonych pracowników, którzy sprawnie ściągną samochód z drogi. Na miejsce jesteśmy w stanie przyjechać nawet w ciągu kilkunastu minut od zdarzenia, a to oszczędza Twój czas.

 

Skontaktuj się z nami lub zapisz numer na przyszłość. Trwamy w pełnej gotowości, żeby w każdej chwili udzielić Ci należytej pomocy.

 

Auto pomoc Wrocław

To odpowiedź na każdą, nieplanowaną sytuację na drodze. To bezpieczeństwo i pewność, że w każdej chwili otrzymacie Państwo należytą pomoc. Pomoc drogowa, jaką dysponujemy, przetransportują samochód w stanie nienaruszonym, a my zadbamy o to, żeby naprawa przebiegła szybko i profesjonalnie. Z dobrą pomocą żadna trasa nie jest straszna.

 

Zachowaj nasz numer i dzwoń, jeżeli uznasz, że potrzebna Ci fachowa pomoc.

 

Obszar działania pomocy drogowej Wrocław obejmuje obszar Niemiec , Polski i całej Unii Europejskiej

 

Położenie

Pomoc Drogowa Wrocław
Wrocław, Gruszowa 4
Polska
PL